Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHTÚstav polymerů  → O ústavu → Absolventi Ústavu polymerů
iduzel: 8456
idvazba: 9674
šablona: stranka
čas: 22.9.2017 06:23:21
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Seznam absolventů Vysoké školy chemicko-technologické v oborech chemie a technologie polymerů od roku 1951.

První naši absolventi vlastně pocházeli z oborů jiných, hlavně z organické technologie, ale také např. z fyzikální chemie. Na počátku padesátých let si totiž studenti volili zaměření až podle tématu diplomové práce. Úředně uznanými vyučenci věd polymerních se tak stali až kolegyně a kolegové, kteří promovali
v roce 1953 se specializací Umělé hmoty, v roce následujícím pak se specializací Plastické hmoty.
 

Absolventi roku 1951

Ballauri Petraq


Barth Pavel


Blače Zdenko


Borecký Jiří


Boublík Miroslav


Bubeníček Milan


Bucifal František


Buděšínský Břetislav


Budín Richard


Burianova Magdalena


Čefelín Pavel


Čepelák Josef


Čermák Vladimír


Černý Jiří


Doležal Stanislav


Dreganova Gerga Dim.


Dvořák Lubor


Frýda Jan

Koranda Jan 


Kozarev Christo Nikolov 


Kozler Milan 


Krejčík Zdeněk 


Kudelka Jan 


Lukáč Juraj 


Macák Jiří 


Melke Filo 


Moravec Jaromír 


Novák Vladimír 


Palatý Jiří 


Peterková Elena 


Petránek Jaromír 


Poduška Karel 


Postupa Ivan 


Práchenský Jiří 


Prestr Jaroslav

Radil Vojtěch 


Ročková Eva 


Srb Ivo 


Stojčev Alexandr 


Strouhal Vladimír 


Suk Josef 


Šebenda Jan 


Škarka Jaromír 


Šraier Vratislav 


Šulc Josef 


Uher Libor 


Uldrich Evžen 


Volek Milan 


Volšický Zdeněk 


Zbirovský Miroslav 


Žertová Irena

Absolventi roku 1952

Adámek Radomil 


Aga Khavit 


Alite Halil 


Bartoníková Zdeňka 


Bauma Jiří 


Bergl Zdenko 


Bochníčková Eva 


Boukal Ivo 


Brajko Vladimír 


Bučina Ivan 


Čepeláková Alena 


Drahota Jaroslav 


Dřevníkovský František 


Exner Josef 


Gaertner Štěpán 


Hlavnička Jiří 


Chrastil Josef 


Jandourek Emilián

Kotíšek Jaroslav 


Kouřím Václav 


Kovář Pavel 


Krafneterová Věra 


Lhoták Jiří 


Loos Vilém 


Marschalko Josef 


Matura Jiří 


Mrázek Jaroslav 


Musil Václav 


Mychajlyszyn Vladimír 


Novotný Bohumil 


Nušlová Eva 


Ondruš Stanislav 


Pekárek Vladimír 


Petroniová Licia 


Pulz Karel

Rosík Ladislav 


Sedláková Eva 


Schätz Miroslav 


Skender Jasa 


Snížek Rudolf 


Soukupová Milada 


Spálený Jiří 


Široký Lubomír 


Šrogl Jan 


Štěpek Jiří 


Trča Jaroslav 


Ulbrecht Jaromír 


Václavek Vladimír 


Veselý Zdeněk 


Vitochová Jarmila 


Vondruš Stanislav 


Zahradník Rudolf 


Zilvar Václav

Absolventi roku 1953

Adámek Milan 


Ambrož Ludvík 


Blagoev Sokrat Georg. 


Boháč Josef 


Čechák Jaromír 


Doležalová Dagmar 


Doležel Břetislav 


Durdík Zdeněk 


Dušek Karel 


Forman Zdeněk 


Homolová Jiřina 


Horečka Dalibor 

Hrdina Jiří 


Janáček Josef 


Janů Zdeněk 


Karlová Dagmar 


Kimla Arnošt 


Landa Josef 


Livora Leo 


Malý Miloslav 


Markes Rudolf 


Miller Věroslav 


Neužil Lubomír 

Pick Jiří 


Prokopec Josef 


Pruner Miroslav 


Řepiš Jaromír 


Temelková Lilie Asparuch 


Topinková Marie 


Večerka Mojmír 


Velev-Conjo Georgiev 


Weigert Bruno 


Zelinka Jiří 

Absolventi roku 1954

Balcarová Jiřina 


Biroš Jan 


Burza Ladislav 


Hercíková Jana 


Holšan Karel 


Honskus Jiří 


Horyna Vlastimil 


Janů Miloš 


Jurkos Evžen 


Kočí Josef 


Kovacs Imre 


Kraus Václav

Laita Zdeněk 


Macko Jozef 


Meissner Bohumil 


Pazlar Milan 


Pejani Ylli 


Schreiber Bruno 


Staňo Jozef 


Škola Vladimír 


Šobr Josef 


Šorsák Jaroslav 


Špaček Josef 

Tichý Vojtěch 


Tomič Uroš 


Vanko Milan 


Vaňková Helena 


Veruovič Budimír 


Vlček Antonín 


Znojemský Vladimír 

Absolventi roku 1956 

Berka Roman 


Boula Stanislav 


Breidlová Zdenka 


Čmerda Vladimír 


Drbálek Zdeněk 


Drobný Jiří 


Dvořák František 


Formánek Václav 


Hochman Vlastimil 


Horová Dagmar 


Chalupná Alena 

Jarošová Marie 


Jonášová Naděžda 


Kinkor Zdeněk 


Klier Ivo 


Kliment Karel 


Kříž Karel 


Langmajer Miroslav 


Linhartová Jiřina 


Malý Vladislav 


Matoušková Dagmar 


Mistr Adolf 

Pavlíčková Blanka 


Peterka Jindřich 


Peterka Milan 


Svoboda Jaroslav 


Sýkora Vladimír 


Šigut Ervín 


Šittler Eduard 


Štainer Zdeněk 


Trejbal JIří 


Vyšín Václav 

Absolventi roku 1957

Altman Vratislav 


Davidová Milena 


Grossman Rostislav 


Hošek Jiří 


Chytrý Vladimír 


Janík Zdeněk 


Jansa Oldřich 


Kantor Milan 


Karásek Břetislav 


Klásková Věra 


Klátil Miroslav 


Klváček Petr 


Klváčková Anna 


Konečný Ivan 


Košek Vlastimil 


Kubínová Milada 


Marášek Josef 


Mejzlík Jiří 


Melzer Jaroslav 


Mikl Oldřich 

Mitschka Pavel 


Mušková Ema 


Nejezchlebová Eva 


Neuhäusl Emil 


Novák Jiří 


Novotná Květa 


Obhlídalová Eva 


Pícka Vojtěch 


Schauer Antonín 


Srb Pavel 


Stehlíček Jaroslav 


Svoboda Zdeněk 


Šána Vladimír 


Ševčík Stanislav 


Šlechta Karel 


Štamberg Karel 


Štěpán Miroslav 


Šulc Miloslav 


Švrdlík Richard 

Tihlová Zdeňka 


Trávníček Miroslav 


Trekoval Jiří 


Tůma Jaroslav 


Tůmová Věra 


Valenta Vladimír 


Vávra Karel 


Velikovská Ema 


Vepřeková Věra 


Vítek Jan 


Vítovec Jaroslav 


Vláčil Jan 


Vojtěchovský Jiří 


Zajíčková Květuše 


Zedek Stanislav 


Zerhau Leo 


Zikmund Luděk 


Zolová Božena 

Absolventi roku 1958

Berka Josef 


Boháč Stanislav 


Bossanyiová Jaroslava 


Ča Džin Kim 


Eliáš Petr 


Endršt Mirko 


Glogarová Eva 


Hajná Jitka 


Horáček Ivan 


Hrbková Jarmila 

Chmelíř Miroslav 


Chrastilová Věra 


Janiš František 


Jirouš Milan 


Kolařík Josef 


Krajíček Zdeněk 


Kuchař Miroslav 


Makovský Jiří 


Mayer Zbyněk 


Moravová Jarmila 

Nečas Ivo 


Novák Jiří 


Petr Otto 


Petružela Bruno 


Puffr Rudolf 


Roubíková Alena 


Sládek Antonín 


Škrabal Bernard 


Vangjo Illo 


Vlček Ivo 


Zadák Zdeněk 

Absolventi roku 1959

Aišman Miroslav 


Bradovková Zuzana 


Bryda Emanuel 


Čulík Antonín 


Drexler Jiří 


Dvořák Svatopluk 


Evanžin Rudolf 


Hulák Pavel 


Jirešová Libuše 


Kalousová Hana 


Kamas František 


Kartáková Marta 


Kim Zon Mu 

Knor Zdeněk 


Kozojed Václav 


Krutil Jaroslav 


Kružík Arnošt 


Kunc Zdeněk 


Loginova Ireida 


Lukáš Jaromír 


Metalová Marie 


Nekovář Prokop 


Ort Vladimír 


Rothová Barbora 


Stehlík Josef 


Stránská Alena 

Svoboda Václav 


Sýkora Stanislav 


Štengl Milan 


Tomka Jiří 


Trubáček Ivan 


Valášek Jiří 


Vepřek Dušan 


Vinogradova Mira 


Vrba Petr 


Waigl Lubomír 


Zach Jiří 


Zachoval Jaromír 

Absolventi roku 1960

Bezděk Milan 


Bouchal Karel 


Cigánek František 


Cirman Pavel 


Černý František 


Čoupek Jiří 


Hasa Josef 


Hell Jaroslav 


Hynková Vlasta 


Kolařík Jan 


Konečný Dušan 

Králová Věra 


Křovák Přemysl 


Lánská Božena 


Mahovský Jan 


Machulková Olga 


Matouš Jaroslav 


Nepasický Jan 


Novac-Pop Lucia 


Pešta Jiří 


Pětovský Jiří 


 

Pokorný Václav 


Ponížil František 


Sacharov Vladimír 


Sufčák Miloslav 


Šnobl Václav 


Švehla Karel 


Tůma Jiří 


Vymazal Zdeněk 


Walter Vratislav 


Webr Jiří 

Absolventi roku 1961 

András František 


Blažek Ladislav 


Burdová Iva 


Fiala Vladimír 


Gózon Štěpán 


Grmela Vladimír 


Heidingsfeld Viktor 


Jeřábek Jiří 


Jirkal Čeněk 


Kankrlíková Marie 

Karásek Jiří 


Kedzior Jindřich 


Kopeček Jindřich 


Kratochvíl Jaroslav 


Kříž Jaroslav 


Kuchařík Stanislav 


Navara Jiří 


Novotný Miroslav 


Ordelt František 


Petrášová Irena 

Prčík Milan 


Rosová Milena 


Santholzer Robert 


Scheybalová Jana 


Šabovičová Irena 


Veselý Miloslav 


Vít Juraj 


Zikeš Václav 


Zimmer Ludvík 

Absolventi roku 1962 

Báča Jiří 


Bártová Jana 


Beran Miroslav 


Broulík Drahoslav 


Červinka Tomáš 


Frantlová Jaroslava 


Horák Vladimír 


Jelínek Václav 


Košatka Rudolf 

Kozel Tomáš 


Linek Jan 


Maláč Jiří 


Matějnová Blanka 


Nejedlá Zdeňka 


Obrazová Jitka 


Orlt Jan 


Otoupalová Jaroslava 


Peřinová Olga 

Plzáková Hana 


Prisčepa Nella 


Ptáček Vladimír 


Stantscheva Marie 


Svobodová Zdeňka 


Šnirch Josef 


Velemínský Zdeněk 


Voženílková Marta 


Zlatková Věra 

Absolventi roku 1963 

Beneš Jan 


Bobák Bohumír 


Bosák Julius 


Čou Jung Si 


Dimitrov Vladimír 


Ducháček Vratislav 


Dvorský Miloslav 


Elefant Miloš 


Hartlová Eva 

Hartych Václav 


Hejčl František 


Hlaváček Bořivoj 


Hornof Vladimír 


Kotas Karel 


Koubová Eliška 


Krátká Alena 


Krčál Jaroslav 


Kuliš Miloš 

Láníček Dušan 


Lokaj Jan 


Mačka Miroslav 


Průšová Miluše 


Sinevič Václav 


Štefek Zdeněk 


Trávníček Zdeněk 


Turek Emil 


Vlček Petr 

Absolventi roku 1964

Burešová Marie 


Cvetkova Narzisa 


Červený Libor 


Dimitrova Rumjana 


Hälbig Otakar 


Hubálek Radomír 


Chubenov Christo 


Jahn Vladimír 

Kubánek Vladimír 


Lang Norbert 


Linková Eva 


Lukáš Libor 


Maroušek Vladimír 


Mikeš František 


Muler Stanislav 


Nechleba Josef 

Píčová Jana 


Steidl Josef 


Šmůlová Václava 


Vacek Bohuslav 


Valenta Vladimír 


Verner Jaroslav 


Vladovska Temenuška 


Zítek Petr 

Absolventi roku 1965 

Beevská Margarita 


Beneš Jaroslav 


Blahoňovská Jana 


Blažek Jan 


Černý Karel 


Dlab Jan 


Fait Milan 


Grosová Kristýna 


Hašek Otakar 

Horák Antonín 


Jírů Květa 


Kakala Karel 


Michajlova Lačezarka 


Neguleanu Claudia 


Pavlík Vratislav 


Petrák Karel 


Rafaj Josef 


Ruchař Robert 

Řeřichová Věroslava 


Švec František 


Těšínský Václav 


Vymazalová Zdeňka 


Zapletal Jiří 


Zdichynec Tomáš 


Zdráhala Richard 


Zíma Jiří 

Absolventi roku 1966 

Adamcová Jarmila 


Beneš Jaroslav 


Benešová Alena 


Butula Miroslav 


Buzková Vojtěška 


Castillo Mario Alberto 


Ceková Elenka 


Dušek Stanislav 


Fiala František 


Furst Tomáš 


Hendrychová Ivana 


Hlaváček Petr 


Hoffman Jan 


Hrabec Erich 


Hrůzková Anna 


Kořínková Jarmila 


Křepelka Jiří 


 

Křiváková Miroslava Lachmanová Helena 


Leinerová Růžena 


Mahrová Hana 


Malý Jindřich 


Marchalínová Milena 


Martínek Jiří 


Masařík Ivo 


Masojídek Jan 


Matušina Vlastimil 


Novotný Jaroslav 


Palečková Věra 


Pavlov Todor 


Plaček Vladimír 


Pokorná Vlasta 


Pujmanová Marta 


Richter Ladislav 

Ronský Ivan 


Sucharda Zbyněk 


Šlezingerová Marie 


Šmíd Miroslav 


Šnejd Jan 


Štefka Ladislav 


Štěpánová Helena 


Štol Miroslav 


Štůla Vladimír 


Šustr Radomil 


Urbanska Jadviga 


Vaník Josef 


Vařbuchta Josef 


Zámečník Jiří 


Zeman Leoš 


Zlámaný Zdeněk 


Zschach Hans-Jürgen 

Absolventi roku 1967 

Bittner Stanislav 


Bláhová Zdeňka 


Breník Václav 


Burian Petr 


Cinertová Drahomíra 


Čermák Jiří 


Gregorová Helena 


Hellingerová Eva 


Henzl Pavel 


Hromas Josef 

Kájínek Jiří 


Krtek Arnošt 


Křišťan Vladimír 


Kunstová Eliška 


Makeš Otakar 


Mazánek Jan 


Melichová Jitka 


Netolický Václav 


Oškerová Jana 


Pokorný Svatopluk 

Šádková Blanka 


Švanda Jiří 


Thon Piu 


Tluková Eva 


Tom Jiří 


Toman Luděk 


Večerka František 


Vlk Miloš 


Volšická Jaroslava 


Vörös František 

Absolventi roku 1968 

Boček Bohumil 


Čapka Miroslav 


Dneboský Josef 


Houda Jaroslav 


Hron Petr 


Janko Jaromír 


Klímová Marie 


Klusák Ivo 


Kočovský František 


Kukačová Marie 

Lachmann Zdeněk 


Leukáničová Eva 


Madžireva Věra 


Mišev Stojan 


Navrátil Martin 


Petružálek Luděk 


Pith Tha 


Růžička Jan 


Seyček Otakar 


Strnadová Ludmila 

Světlík Jan 


Škubalová Marie 


Šmejkal Josef 


Šonka Petr 


Štěpánek Josef 


Švejcarová Svatava 


Tlustá Hana 


Večerka Josef 


Vogel Tomáš 


Zelinka Ladislav 

Absolventi roku 1969 

Beneš Miroslav 


Berka Eduard 


Bláhová Lenka 


Bodmerová Olga 


Budín Jiří 


Čámský Jan 


Drábová Věra 


Dyr Jan 


Fíša Bohuslav 


Hejdová Milada 


Hnídek Vítězslav 


Hobza Antonín 


Holasová Jana 

Horský Jiří 


Houska Milan 


Hradilík Alois 


Hrubeš Pavel 


Kaisr Michal 


Kobes Jan 


Kotlík Petr 


Kouřil Vladimír 


Kubková Helena 


Marcoň Vladimír 


Marek Luisa Maria 


Patev Nikolaj 


Placrová Marie 

Planeta Miroslav 


Prouzová Olga 


Pscheidt Jiří 


Rulcová Marie 


Sainerová Martina 


Schrabalová Jaroslava 


Staněk Milan 


Šťastný Vladislav 


Štrop Petr 


Šubrt Josef 


Urbanová Renata 


Vondráček Petr 


Zvěřinová Hedvika 

Absolventi roku 1970 

Castellanos Aldo 


Drbal Petr 


Hrůzková Jitka 


Janatová Lenka 


Karajani Elena 


Kašparová Marie 


Kučera Ivan 


Kučera Karel 


Lindtnerová Marie 

Máca Karel 


Míková Marie 


Monser Helmut 


Nálevková Miroslava 


Novotný Václav 


Patrovský Josef 


Pleska Alexandr 


Poláčková Anuš 


Přádová Olga 


Roda Jan 

Stoy Vladimír 


Stránský Jiří 


Špicner Jindřich 


Šváchová Marie 


Tayerle Tomáš 


Turečková Eleni 


Ulbrich Karel 


Vrbický Zdeněk 


Žaloudek Josef 

Absolventi roku 1971 

Adamcová Jarmila 


Adámek Zdeněk 


Balaštík Milan 


Bernatová Milada 


Bílek Josef 


Castellanos de Marie 


Czako Emil 


Čižinský Jiří 


Dong Thi Tu 


Dršková Mojmíra 


Halamka Josef 


Hospodská Daniela 


Hošek Jiří 


Hošková Jiřina 


Hrdlička Jiří 


Hublová Eva 

Janota Josef 


Ječmenová Marie 


Karčinská Elena 


Klímová Milada 


Knapp Eduard 


Knolová Dana 


Mařík Jiří 


Melenovská Marie 


Mrázek Zdeněk 


Nguien Thi Van 


Nocarová Eva 


Panochová Eva 


Pastuszková Jitka 


Pham Kien Giang 


Poledník Ivan 


Rojtová Jarmila 

Rousek Jiří 


Řehák Alexandr 


Schauer Jan 


Slancová Renata 


Smrčková Helena 


Starý Petr 


Střádalová Helena 


Šafra Jan 


Šafránek Jiří 


Štorch Karel 


Tureček Ivan 


Urfusová Zdena 


Václavík Břetislav 


Vacula Josef 


Vokál Lubomír 


Zouharová Alžběta 

Absolventi roku 1972

Bednář Bohumil 


Boháč Ivan 


Černoch Jan 


Fuksa Radek 


Kellner Vladimír 

Kosár Karol 


Ledererová Ingrid 


Lenfeld Jiří 


Markovič Gabriel 


Miksa Čestmír 

Prachař Jaroslav 


Rafajová Ivana 


Šarman Miroslav 


Šejba Jan 


Tauc Jaroslav 

Absolventi roku 1973

Binko Jan 


Černý Karel 


Dariotti Sophia 


Doležal Václav 


Falgová Irena 


Gross Petr 


Hanák Pavel 


Hrudková Hana 


Kletečková Jitka 

Kopečná Přibyslava 


Krofta Karel 


Kroupa Václav 


Leeb Jiří 


Metzl Lubomír 


Pindurová Olga 


Prchlík Václav 


Radvanská Anna Schödelbauer Vladimír 

Smrčková Zdena 


Sova Miloš 


Šilerová Jitka 


Šimek Jan 


Škardová Ema 


Štefková Marie 


Vančura Václav 


Veselá Květoslava 


Zámostný Zdeněk 

Absolventi roku 1974

Adensam Jan 


Carvová Soňa 


Dědková Ivana 


Ernekrová Zuzana 


Gregorovič Miroslav 


Haifler Jiří 


Hájková Katarína 


Hladík Martin 


Jadrníček Mojmír 


Jeroušková Michaela 


Kalab Josef 


Kirschová Hana 

Krejčoves Jiří 


Kyzourová Marcela 


Látal Josef 


Louda Josef 


Martínek Konstantin 


Michálek Jaroslav 


Moucha Antonín 


Mudřík Jindřich 


Mynářová Blanka 


Myslivcová Marie 


Pospíchal František 


Pošta Jaroslav 

Rotbauer Jaroslav 


Smrček Jaromír 


Sochor Antonín 


Suchopár Jaroslav 


Šanda Karel 


Šubrt Václav 


Váhala Miroslav 


Valterová Eva 


Vaněk Václav 


Vokrouhlecký Jan 


Vrhel Zdeněk 

Absolventi roku 1975 

Aliev Rizo 


Boušková Zdena 


Cyrusová Václava 


Čermák Jiří 


Dudek Jiří 


Dvořák Vlastimil 


Filip Oldřich 


Formánek Jiří 


Formánek Petr 


Horák Daniel 


Horová Věra 


Chuchma František 


Jonášek Josef 


Kopečná Jitka 

Kotrlová Helena 


Kříž Václav 


Kubečka Tomáš 


Kušková Marie 


Kvarda Vlastislav 


Le Thio Thao Hien 


Lokajová Michaela 


Mertlová Eva 


Michalík Aleš 


Mrázek Jiří 


Mrkáčková Zdena 


Nachtigal Milan 


Nováková Helena 


Osvald Josef 

Plachetková Olga 


Plichta Zdeněk 


Rodinger Aleš 


Semerák Pavel 


Slabá Milena 


Socha Jiří 


Špička Jiří 


Švarc Bohumil 


Trojna Milan 


Uchytil Jaroslav 


Vámos János 


Vinař Jaroslav 


Vokál Antonín 


Vondra Jiří 


Vondra Svatopluk 

Absolventi roku 1976 

Bakar Mohamed 


Bílý Michal 


Cetkovský Arnošt 


Čech Ladislav 


Dalecký Jiří 


Doležalová Jaroslava 


Hoferková Marie 


Hůla Zdeněk 


Hůlová Anna 


Charvát Jan 

Kaiseršot Karel 


Kmínek Ivan 


Kolář Arnošt 


Kruliš Zdeněk 


Macháček Václav 


Málek Jiří 


Musil Jaroslav 


Pavelka Karel 


Peterková Eva 


Praus Miroslav 

Rahma Rachid 


Rejlková Ivana 


Rozkošný Karel 


Rubeš Jiří 


Říha Jan 


Šeliga Milan 


Tabadoucht Ahmed 


Vlasatík Václav 


Vlasatíková Ivana 


Vocetková Marcela 


Voršilák Milan 

Absolventi roku 1977 

Anděl Rudolf 


Beránková Eva 


Blabolil Rudolf 


Blažek Pavel 


Boštička Aleš 


Brožková Vladimíra 


Burová Ludmila 


Černá Zdena 


Daňková Ilona 


Dobiášová Dáša 


Greillová Zuzana 


Harastej Jiří 


Hegerlíková Eva 

Hellová Ilona 


Holdová Monika 


Hrabě Jaroslav 


Hradec Miroslav 


Hrubantová Jitka 


Hrušková Eliška 


Khennache Omar 


Klimeš Arnošt 


Klimešová Zuzana 


Kokešová Soňa 


Křemenák Lubomír 


Kubr Jan 


Kučera Otakar 

Kučera Václav 


Kuta Antonín 


Lelková Jana 


Opřátková Milena 


Pančošková Eva 


Radoušová Anna 


Skřivánek Jan 


Suarez Segarra 


Špičák František 


Temmlová Helena 


Urbanová Helena 


Varga Tibor 

Absolventi roku 1978 

Benhabiles Meshab 


Bořuta Jaroslav 


Černý Zbyněk 


Doláková Jaroslava 


Doležal Jiří 


Hendrych Zdeněk 


Hora Ivan 


Horynová Eva 


Ignas Jan 


Janů Marie 


Kadlec Miroslav 


Knedla Boleslav 


Knězková Hana 

Kohoutová Olga 


Kroupová Jana 


Lányová Lenka 


Nacházelová Iva 


Navrátil Pavel 


Pecha František 


Procházka Jaroslav 


Přádný Martin 


Rybecká Eva 


Rykl Zdeněk 


Schmiedová Daniela 


Stehno Vladimír 


Synek Jan 

Syrový Karel 


Šalát Ladislav 


Šťichová Oldřiška 


Šustáčková Miroslava 


Tůmová Eva 


Urminská Mária 


Vaja Jaromír 


Vašíček Alois 


Večeřová Růžena 


Zemanová Dagmar 


Zerzáň Jiří 


Zisimou Eleni 

Absolventi roku 1979 

Beránek Vladimír 


Bílková Alena 


Boubelíková Zuzana 


Cihelnová Věra 


Černý Martin 


Daniel Ladislav 


Devátý Jan 


Fantesová Zuzana 


Fedyszynová Ilona 


Fehér Béla 


Fries Tomáš 


Hejna Jaroslav 


Hoffmann Tomáš 

Horová Daniela 


Hradil Radko 


Huyng Ngoc Huong 


Huyng Thi Minh Trí 


Hvozdecká Danuše 


Krejčí Anděla 


Malečková Marie 


Maternová Marie 


Musil Jaroslav 


Oudrnická Miroslava 


Pavlíková Alena 


Pfeiferová Eva 


Picková Ivana 

Pospíšil Milan 


Potůček Jaroslav 


Prokopová Jitka 


Řezník Jan 


Snížková Hana 


Táborská Lída 


Urbanovský Zdeněk 


Vasileri Irini 


Vobořil Ivan 


Votrubcová Zdena 


Votrubec Jaroslav 


Zdeňková Dana 


Žarnovičanová Zuzana 

Absolventi roku 1980

Arient Pavel 


Bareš Kave 


Bednářová Stanislava 


Běhal Miroslav 


Bičíková Ivana 


Blažek Břetislav 


Brožek Jiří 


Bumerl Milan 


Černý Jiří 


Fiala Václav 


Fryč Petr 


Grófová Jaroslava 

Hájková Danuše 


Hák Karel 


Chadima Vladimír 


Jonášová Jana 


Jungmann Pavel 


Kaplánová Irena 


Kolouchová Helena 


Krofta Jan 


Kuklík Bohuslav 


Macků Tomáš 


Mastný Libor 


Melicharová Jitka 

Plachetková Eva 


Prachařová Libuše 


Praus Jan 


Rezková Ivana 


Smažil Pavel 


Smolková Alena 


Šmejkalová Zdeňka 


Verlová Hana 


Volhejn Jaromír 


Výprachtický Drahomír 


Zajíc Stanislav 


Životská Jana

Absolventi roku 1981

Brebera Zdeněk 


Brus Jiří 


Cihlářová Ivana 


Dohnal Jiří 


Doležalová Marie 


Follová Helena 


Gomola Rudolf 


Hovorková Milena 


Hruška Zdeněk 


Jaklová Erna 


Jeřábek Vladimír 

Jirsa Miroslav 


Justa Petr 


Karlík Petr 


Klejdusová Nina 


Košťál Vlastimil 


Křepinská Dana 


Kříž Oldřich 


Marcín Jiří 


Návara Jiří 


Němeček Jiří 


Nováčková Anna 

Pejznochová Kateřina 


Petráň František 


Sládková Kateřina 


Strnad Karel 


Šťastný Pavel 


Šubr Vladimír 


Švorčík Václav 


Tesařová Lenka 


Tížek Karel 


Tomanová Marie 


Týfová Ilse 

Absolventi roku 1982 

Bartušek Petr 


Berzsi Gabriel 


Blahník Aleš 


Doubková Jana 


Fendrich Jaroslav 


Henžlíková Drahomíra 


Kašáková Radka 


Kocum Pavel 


Koščová Květa 

Koupalová Božena 


Ladýř Vlastimil 


Miškoc Anton 


Mňuk Jiří 


Novák Pavel 


Peprná Eva 


Podzimková Eva 


Straková Helena 


Studnička Jan 

Sussmilchová Jana 


Svačina Jan 


Sysel Petr 


Šípková Marta 


Šohajová Eva 


Turčín Miloslav 


Vinceková Eleonora 


Zilvar Václav 

Absolventi roku 1983 

Baranová Irena 


Běhalová Lenka 


Bělohlávková Jana 


Benešová Jana 


Brothánková Jarmila 


Brož Jiří 


Bučková Hana 


Bui Anh Tuan 


Ciekerová Blanka 


Cmíral Vladimír 


Čarná Ludmila 


Čermáková Jana 


Černá Miluše 


Černoch Pavel 


Ďurovič Michal 


Faust Agóta 


Frýdlová Ludmila 


Garguláková Olga 


Hoang Lam 


Hoang Quang 

Hovorková Dana


Karakis Kostas 


Kelnar Ivan 


Kolouchová Vladislava 


Kotlík Josef 


Kotlíková Dana 


Koubík Petr 


Koubová Blanka 


Krauzová Marie 


Krčová Zuzana 


Kukla Jaroslav 


Le Than Thai 


Mácha Václav 


Machková Alena 


Marečková Věra 


Mašek Miroslav 


Matějíčková Alena 


Michálek Jiří 


Moučková Marie 


Olejníková Jarmila 

Peterková Ladislava 


Pipota Jiří 


Ploch František 


Podešva Oldřich 


Poláček Jaroslav 


Procházka Jiří 


Provazník Michal 


Provazníková Táňa 


Rozsypal Libor 


Řehák Petr 


Schneiderová Eva 


Suchopárek Miloš 


Svoboda Emanuel 


Svojšová Jaroslava 


Szücsová Jarmila 


Šťovíčková Taťana 


Vejvoda Zdeněk 


Wicková Alice 


Zíka Ladislav 


Zíková Jana 

Absolventi roku 1984 

Burda Stanislav 


Doležalová Eva 


Fidorová Zuzana 


Hrnečková Marie 


Jagušák Jozef 


Kalousek Miroslav 


Koběrská Božena 


Koc Otakar 

Kraut František 


Marešovský Pavel 


Matějka Jiří 


Michalková Věra 


Nosková Iva 


Nováková Olga 


Panáčková Dana 


Přibylová Vladislava 

Rak Dalibor 


Roubíková Zuzana 


Součková Dana 


Šepeta Sergej 


Šimšová Eva 


Trhlíková Jana 


Vaněček Ivan 


Veselý Pavel 

Absolventi roku 1985 

Brůna Stanislav 


Dostál Jiří 


Filipčík Josef 


Gránová Monika 


Hrudka Josef 


Chudárková Marie 


Chuong Thai Hong 


Jakeš Petr 


Jedinák Petr 

Jírů Lucie 


Kalinová Naděžda 


Kopstein František 


Kreislová Kateřina 


Kugler Ondřej 


Lysoněk Vlastimil 


Marek Miroslav 


Nedvědová Hana 

Nuckov Valerij 


Pátková Jana 


Pavlíčková Marcela 


Pyska Ladislav 


Spirovová Ilona 


Štruncová Martina 


Trochta Jiří 


Votápková Dana 

Absolventi roku 1986 

Andersová Ivana 


Benek Jaromír 


Berdanová Jelena 


Bürgerová Marcela 


Červenková Jana 


Dobeš Vladislav 


Heřman Jaroslav 

Král Tomáš 


Kupcová Dagmar 


Kydala Břetislav 


Neves MariaTeresa 


Ngo Duy Bang 


Niederlová Alena 


Opletal Kamil 

Procházková Kateřina 


Súkeník Petr 


Šácha Miroslav 


Šitov Michail 


Vaš Ivan 


Vu Huu Nam 


Žitná Lenka 

Absolventi roku 1987 

Bolek Jiří 


Drunecký Tomáš 


Hlaváčová Monika 


Inneman Adolf 


Klepáčková Dana 


Krejčíková Monika 


Krejčů Petra 


Kubů Jiří 


Kulhavý Tomáš 

Neuhäusl Tomáš 


Nováčková Radka 


Ondrušek Martin 


Peštová Zuzana 


Phourind Sou 


Pleva Ludovít 


Plevka Michal 


Psutková Milada 


Roubík Jiří 

Sobotík Roman 


Sošková Ludmila 


Svoboda Petr 


Ševčík Aleš 


Švarcová Lenka 


Vermachová Ladislava 


Vitvar Pavel 


Zima Miroslav 

Absolventi roku 1988 

Binh Phan Xuan 

Hegenbartová Michaela 

Hejtmánek Oldřich 

Kolmanová Ivana 

Kozlová Zdena 

Kultová Barbora 

Mikulanda Zdeněk 

Seidlová Eva 

Strachota Svatopluk 

Svoboda Jaroslav 

Absolventi roku 1989 

Bártlová Milena 

Baštářová Dagmar 

Beránek Jan 

Čiberová Jana 

Fňukal Pavel 

Godárová Dagmar 

Chytráček Luboš 

Kvarda Jan 

Lančová Lenka 

Matěnová Jana 

Mráček Ladislav 

Pšeničková Simona 

Trčková Petra 

Tůmová Věra 

Veselý Petr 

Žižák Michal 

Absolventi roku 1990 

Abebe Nathnael 

Bolková Věra 

Dreslerová Helena 

Effemert Vilém 

Fišerová Jana 

Fojtíková Monika 

Havránková Markéta 

Holubová Veronika 

Karásek Luděk 

Konečná Věra 

Kopta Petr 

Machylová Lenka 

Nižníková Romana 

Podrazilová Jana 

Pokorný Jiří 

Přibyl Pavel 

Rak Vladislav 

Veselá Radka 

Žárský Milan 

Absolventi roku 1991 

Foukalová Milena 

Hořicová Pavla 

Hubáčková Olga 

Karásek David 

Lukačík Igor 

Maxová Ivana 

Michal Luděk 

Nebesařová Ivana 

Nováková Václava 

Petříková Jana 

Rejmanová Šárka 

Smrčková Miroslava 

Stříbrný Jan 

Šedivá Zdeňka 

Šilháková Jana 

Tomášek Milan 

Vacínová Simona 

Volfová Zuzana 

Absolventi roku 1992 

Pechová Helena 

Pešíková Juliana 

Šrubař Radim 

Zahrádková Renata 

 

 

Absolventi roku 1993 

Bělina Pavel 

Demlová Michaela 

Dolníková Zuzana 

Fialová Irena 

Gottfriedová Zuzana 

Hellebrandová Eva 

Chládková Karolina 

Cholevíková Hana 

Janovská Pavlína 

Krejčíková Monika 

Krch Ladislav 

Lipavská Jana 

Marelová Jana 

Maroušková Hana 

Navrátilová Dagmar 

Oupický David 

Petrová Dana 

Ryčlová Libuše 

Tloušťová Eva 

Vodrážková Karen 

Zýka Radek 

Absolventi roku 1994 

Bernat Petr 

Konopásek Robert 

Pechová Renata 

Pokorný Radek 

Řádková Gabriela 

Šlechtová Jaroslava 

Vlačihová Lucie 

Zachová Šárka 

 

Absolventi roku 1995 

Arnoldová Petra 

Dobroucká Hana 

Havlice Jiří 

Hoffmannová Lucie 

Kohoutová Marie 

Šahinová Markéta 

Vávra Karel 

Zámorský David 

Zderadička Jan 

Absolventi roku 1996 

Drebitka Michal 

Ho Phi Hai 

Kinkal Jindřich 

Košek Tomáš 

Krátká Jana 

Pulec Roman 

Pyšný Martin 

Šindelář Milan 

 

Absolventi roku 1997 

Dalibová Lucie 

Frková Jana 

Herink Tomáš 

Hladká Olga 

Křížková Jitka 

Kuželová Klára 

Macků David 

Möbiusová Monika 

Novák Tomáš 

Procházková Gabriela 

Sochůrek Michal 

Štolbová Michaela 

Uchytil Petr 

Würschnerová Olga 

Absolventi roku 1998 

Bačkovský Tomáš 

Bazalová Andrea 

Braunová Alena 

Fišmanová Markéta 

Harant Tomáš 

Hokrová Michaela 

Holub Pavel 

Knopfová Vendula 

Kratochvílová Monika 

Setunská Gabriela 

Šindelář Vladimír 

Vejnarová Magdalena 

Vlček Tomáš 

Absolventi roku 1999 

Bendová Tereza 

Hladíková Alice 

Meszároš Oto 

Pavlík Martin 

Řehák Ladislav 

Slepička Josef 

Škutová Michaela 

Teplá Alena

 

Absolventi roku 2000 

Beneš Michal

Hobzová Radka

Horová Kateřina

Hroch Zdeněk

Ježek Jan

Kutějová Lucie

Lágnerová Eva

Pilch Karel

Pivrncová Věra

Absolventi roku 2001 

Bernášková Alice

Bernášková Pavlína

Česáková Lenka

Holeschová Hana

Churavý Robert

Janoušek Martin

Merna Jan

Rožánková Lucie

Soukupová Veronika

Starý Zdeněk

Strakošová Iva

Šilhavá Petra

Tůma Martin

Absolventi roku 2002 

Budín Jan

Farská Jana

Fryčová Marie

Frosslová Lucie

Hovorka Zbyněk

Chromcová Daniela

Kašpárek Aleš

Kudrnová Dana

Marianová Jitka

Nejedlá Šárka

Novotná Zuzana

Pavlačková Petra

Petrasová Blanka

Růžičková Kateřina

Rymešová Lenka

Skolil Jan

Smolařová Václava

Absolventi roku 2003 

Heřmanská Marta

Hrdlička Zdeněk

Chánová Eliška

Kroutilová Irena

Laga Richard

Mařík Jiří

Moravcová Šárka

Pazderová Kamila

Peršínová Eva

Peter Jakub

Plchotová Lenka

Pola Robert

Putniorzová Markéta

Špátová Jana

Vitásek Jiří

Zajíčková Klára

Zálesáková Eva

Žák Martin

Absolventi roku 2004 

Baslerová Lucie

Bednářová Denisa

Hytychová Šárka

Kotek Jiří

Kredatusová Jana

Macková Hana

Malátková Bronislava

Tolar Jan

Vája Jaromír

Vrbenská Irena

Absolventi roku 2005

Grodecká Dana

Kompertová Hana

Kostka Libor

Koudela Miroslav

Landová Edita


 

Myšák Jaroslav

Peer Václav


 

Absolventi roku 2006

Dočkalová Veronika

Hájek Jiří

Holčák Vlastimil

Jílková Kateřina

Koptíková Tereza

Nevařil Daniel

Niklová Pavla

Pém Martin

Rabová Veronika

Sedlačík Tomáš

Svobodová Jana

Žitka Jan

Absolventi roku 2007

Hrdličková roz. Cettlová Miluše

Čechová Radana

Dostál Radim

Hozda Jiří

Kadlecová Zuzana

Kobera Libor

Kutáčová Marie

Machutová Marie

Markvart Luděk

Švarcová Magda

Absolventi roku 2008

Bican Pavel

Čichovská Klára

Hyniová Zuzana

Kulhavá Dana

Ondráček Michal
Smrček Václav
Stejskal Petr

Trávníčková Lucie
Traxmandlová Martina
Votrubec Martin

Absolventi roku 2009

Magistři:
Čadek Drahomír

Hangan Jan

Malinová Lenka

Matys Jiří

Nový Lubomír

Šopík Jiří

 

Bakaláři:
Brodská Anna

Jaroš David

Kadeřábková Alena

Pešek Martin

Štefan Vít

Trnka Tomáš

Zemánek Tomáš

Absolventi roku 2010

Magistři:
Červinková Jarmila

Ferdová Lenka

Hrib Jakub

Mráček Jakub

Pikulová Petra

Žídková Markéta

Bakaláři:
Fuchsová Nikola
Hasalíková Darja
Lennerová Dana
Tandlerová Viviana
Ulvr Martin

Bakaláři:
Fartáková Helena
Janák Jakub
Stulíková Renata
Vosmanská Vladimíra
Žídková Silvie

Absolventi roku 2011

Magistři:
Brodská Anna

Bystroňová Julie

Kadeřábková Alena

Stolínová Michaela

Trnka Tomáš
Hauf Michal

Hošťálek Zdeněk

Hylský Ondřej

Mészáros Michal

Nytrová Kateřina

Bakaláři:
Studijní program:
Aplikovaná chemie a materiály
Studijní obor:
Chemie a technologie materiálů

Mundil Robert

Šebesta Jan

Štěpánek Jan

Švanda Jan

Zajíček Jakub

Bakaláři:
Studijní program:
Aplikovaná chemie a materiály

Studijní obor:
Syntéza a výroba léčiv

Hanušová Lenka

Herzigová Ilona

Maříková Věra

Minaříková Hana

Řeháčková Petra

Absolventi roku 2012

Magistři:
SP:  Chemie materiálů a materiálové inženýrství
SO:  Polymerní materiály

Bc.Pešek Martin

Bc.Ulvr Martin

Bc.Jaroš David

Bc.Štefan Vít



SP: Syntéza a výroba léčiv
SO: Výroba léčiv

Bc.Fartáková Helena

Bc.Jouklová Zuzana

Bc.Stulíková Renata

Bc.Žídková Silvie



SP: Anorganická, organická a makromolekulární chemie
SO: Makromolekulární chemie


Bc.Fuchsová Nikola

Bc.Hasalíková Darja

Bc.Janák Jakub

Bakaláři:
Studijní program:
Aplikovaná chemie a materiály
Studijní obor:
Chemie a technologie materiálů


Karpíšek Ivan

Kotrchová Lenka

Gabriela Nováková

Pospíšil Vít


Sokolohorskyj AnatolijSP: Syntéza a výroba léčiv,
SO: Syntéza a výroba léčiv
Jiřinová Petra
Klepetková Eva

 

Absolventi roku 2013

Magistři:
SP:  Chemie materiálů a materiálové inženýrství
SO:  Polymerní materiály

Bc.Štěpánek Jan

Bc.Švanda Jan

Bc.Zajíček Jakub 
SP: Syntéza a výroba léčiv
SO: Výroba léčiv

Bc.Herzigová Ilona
Bc.Jiskrová Renáta   

SP: Anorganická, organická a makromolekulární chemie
SO: Makromolekulární chemie

Bc.Lennerová Dana
Bc.Mundil Robert
Bc.Tandlerová Viviana     

Bakaláři:
Studijní program:
Aplikovaná chemie a materiály
Studijní obor:
Chemie a technologie materiálů


Jaksch Daniel

Kovářů Eva

Malý David

Minář Jaroslav

Vyšohlíd Jan
SP: Aplikovaná chemie a materiály
SO: Chemie materiálů pro automobilový průmysl
Železník Ondřej

SP: Syntéza a výroba léčiv,
SO: Syntéza a výroba léčiv
Böhmová Eliška
Pospíšilová Lucie
Záboj Martin

 

Absolventi roku 2014

Magisterské studium:
SP:  Chemie materiálů a materiálové inženýrství
SO:  Polymerní materiály

Pospíšil Vít   

SP: Anorganická, organická a makromolekulární chemie
SO: Makromolekulární chemie

Kotrchová Lenka Sokolohorskyj Anatolij    

Bakalářské studium:
Studijní program:
Aplikovaná chemie a materiály
Studijní obor:
Chemie a technologie materiálů


Harabišová Dominika

Patrova Anna

 

Absolventi roku 2015

Magisterské studium

Obor Makromolekulární chemie:

Jaksch Daniel

Malý David

Minář Jaroslav

Mužíková (Nováková) Gabriela

Vyšohlíd Jan

Železník Ondřej

Obor Výroba léčiv:

Böhmová Eliška

Záboj Martin

Rudolfová Martina

Bakalářské studium

Obor Chemie a technologie materiálů:

Holoubková Šárka

Jurásková Alena

 Vojtěch Tomanec

Obor  Biomateriály pro medicinské využití:

Reinišová Lucie

Kohoutová Hana

Zárubová Lucie

Obor Syntéza a výroba léčiv:

Jačková Tereza

Absolventi roku 2016

 

Magisterské studium

Obor Makromolekulární chemie:

Patrova Anna

Šimek Jan

Obor Polymerní materiály:

Harabišová Dominika

Bakalářské studium

Chemie materiálů pro automobilový průmysl:

Janoušek Jan

Jarošová Ivana

Kotková Adéla

Chemie a materiály ve forenzní analýze:

Kulhánková Hana

Obor  Biomateriály pro medicinské využití:

Šnajdar Roman

Obor Syntéza a výroba léčiv:

Charvátová Barbora

Kroupa Tomáš

Kutová Anna

Moravcová Edita

Skuhrovcová Kristýna

Absolventi roku 2017

Magisterské studium

Holoubková Šárka

Jurásková Alena

Kohoutová Hana

Kotas Petr

Kucko Marek

Nunvářová Kateřina

Reinišová Lucie

Tomanec Vojtěch

Urbánek Tomáš


 

Bakalářské studium

Fišerová Tereza

Jankovská Tereza

Kopačková Lucie

Kotyza Oldřich

Křišťanová Anežka

Melichar Jakub

Nováková Kateřina

Paták Jaroslav

Řeháková Karolína


 

Aktualizováno: 21.9.2017 11:33, Autor: Jan Merna

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit mobilní verzi